Metody płatności Tech-Town

W naszym sklepie postaraliśmy się, o udostępnienie klientom wygodnych, szybkich i bezpiecznych form płatności

przelew bankowy Płatność przelewem gotówkowym - to tradycyjny przelew bankowy. Przelew taki można zrealizować poprzez zalogowanie się online do swojego banku, lub na poczcie czy w placówce banku. Transakcja taka wymaga jednak od zamawiającego wypełnienia wszystkich niezbędnych danych ręcznie - dokładna kwota przelewu, tytuł przelewu (numer zamówienia), numer konta, dane odbiorcy itp. Czas księgowania jest dłuższy - z reguł do 24 godzin - w dni robocze -, a samo zamówienie realizowane jest po zaksięgowaniu wpłaty.
przelew online Płatność przelewem online - realizowane przez serwis Przelewy24* - jest to jedna z najszybszych i bezpiecznych form płatności za zamówienie. Po wybraniu odpowiedniego dla siebie banku następuje przekierowanie na jego stronę internetową, gdzie po zalogowaniu się na konto bankowe można dokonać wpłaty. Wszystkie niezbędne do poprawnego złożenia zamówienia dane są odpowiednio uzupełnione automatycznie. Po stronie klienta pozostaje tylko potwierdzić przelew. Informację o potwierdzonej płatności otrzymujemy natychmiast po poprawnej transakcji i możemy niezwłocznie przystąpić do realizacji zamówienia.
płatność kartą Płatność kartą online - realizowane przez serwis Przelewy24* - należy podać wymagane i niezbędne dane karty, które trafią bezpośrednio do odpowiedniego banku. Przy tej formie płatności prosimy pamiętać, o limitach płatności, które z reguły można ustawić online na stronie banku. Jeśli kwota zamówienia przekracza limit płatności na karcie transakcja zostanie zakończona niepowodzeniem, a zamówienie nie zostanie zrealizowane. Jeśli jednak wszystko jest w porządku informację o potwierdzonej płatności otrzymujemy natychmiast po poprawnej transakcji i możemy niezwłocznie przystąpić do realizacji zamówienia.
blik Płatność BLIKIEM online - realizowane przez serwis Przelewy24* - proste i bezpieczne zakupy. Wszystkie niezbędne dane niezbędne do zamówienia są uzupełniane automatycznie. Do zrealizowania płatności niezbędny jest telefon z odpowiednią aplikacją. Dla każdej transakcji generowany jest jednorazowy, sześciocyfrowy kod, który można wykorzystać tylko przez dwie minuty. Po pomyślnym potwierdzeniu zamówienia otrzymujemy informację z potwierdzeniem płatności i niezwłocznie realizujemy zamówienie.
raty Raty - realizowane przez serwis Przelewy24 - w naszym sklepie istnieje możliwość zakupu sprzętu na raty, które są obsługiwane przez serwis Przelewy24. Wartość zakupów na raty musi mieścić się w przedziale 300 - 20 000,00 zł. Okres spłaty może wynosić od 3 do 36 miesięcy. Należy wybrać Przelewy24 jako formę płatności i zdecydować na ile rat, chcemy rozłożyć płatność i wypełnić wniosek (będzie potrzebny dowód osobisty, numer konta oraz dane o dochodach i zatrudnieniu). Następnie trzeba tylko poczekać kilkanaście minut na odpowiedź z banku. Po pozytywnym przejściu weryfikacji i pozytywnej decyzji pożyczkodawcy - zamówienie zostanie zrealizowane.
Orientacyjny kalkulator wysokości rat i oprocentowania można znaleźć - tutaj. Wysokość ostatecznego oprocentowania może się różnić w zależności od zdolności kredytobiorcy.
pobranie Płatność za pobraniem - opłatę za zamówienie przyjmuje kurier podczas doręczenia przesyłki. Prosimy pamiętać o przygotowaniu odpowiedniej ilości gotówki, lub upewnienie się, iż kurier doręczający posiada ze sobą terminal do płatności kartą. Zamówienie z tą formą płatności jest realizowane niezwłocznie po jego potwierdzeniu. Maksymalna wartość zamówienia, jaka może być wysłana za pobraniem to 10'000,00zł - wynika to z aktualnie obowiązujących przepisów. W celu skorzystania z płatności "za pobraniem" należy przy metodzie dostawy wybrać opcję "kurier - za pobraniem" podczas składania zamówienia.

*Przy płatnościach online (Przelewy24), kartą lub BLIK'iem, należy pamiętać, aby w swoim banku ustawić limit płatności na odpowiednim poziomie - zgodnie z wartością zamówienia. W przeciwnym razie płatność nie zostanie przetworzona, a zamówienie nie zostanie zrealizowane. Jeśli okaże się, że limity nie zostały odpowiednio ustawione - już w trakcie składania zamówienia - można bez przeszkód złożyć kolejne zamówienie lub kontynuować płatność po odpowiednich aktualizacjach limitu poprzez link przesłany przez Przelewy24. Niedokończone płatności nie powodują obciążeń konta. Jeśli zamówienie dotyczyło ostatniej sztuki danego produktu prosimy o kontakt z naszą obsługą klienta. Zamówienie z niedokończoną płatnością zostanie anulowane, a ostatnia sztuka produktu natychmiast wróci na stan magazynowy i będzie dostępna do ponownego zakupu.

Wszystkie metody płatności online dostępne w naszym sklepie są bezpieczne dzięki szyfrowanemu połączeniu SSL, który zapewnia bezpieczeństwo danych.

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: