Filtruj wg.

Marka

Marka

Cena

Cena

  • 64,00 zł - 1 198,00 zł

Łączność

Łączność

Rodzaj przełączników

Rodzaj przełączników

Przeznaczenie

Przeznaczenie

Podświetlenie

Podświetlenie

Interfejs

Interfejs

Klawiatura numeryczna

Klawiatura numeryczna

Odporne na zalanie

Odporne na zalanie

Klawiatury i zestawy gamingowe

Klawiatury gamingowe pozwolą na uzyskanie przewagi podczas rozgrywki dzięki specjalnej konstrukcji i funkcjom, które różnią je od tradycyjnych klawiatur komputerowych. Klawiatury dla graczy zostały wyposażone w szereg usprawnień, które pozwalają na komfortową grę np:
- anti-ghosting - zapobiega blokowaniu się klawiszy podczas wciskania ich kombinacji.
- blokada klawisza Windows - dzięki czemu unikamy problemu zamknięcia okna i wyjścia z gry podczas rozgrywki
- klawisze makr - czyli konfigurowalne klawisze, pod którymi możemy zapisać wygodne funkcje i kombinacje klawiszy, które są najbardziej przydatne
- przyciski multimedialne - które w łatwy sposób umożliwią zarządzanie muzyką czy głośnością
- podświetlenie klawiszy - które w zależności od modelu może być w pełni konfigurowalne i zsynchronizowane z innymi akcesoriami
 
Istotną rolę w przypadku klawiatur gamingowych odgrywają przełączniki, a właściwie ich rodzaje. Klawiatury membranowe nadadzą się do okazjonalnego grania w tytuły niezbyt wymagające dużej aktywności jak np. gry strategiczne. Klawiatury z przełącznikami mechanicznymi lub optycznymi zapewnią szybkość reakcji oraz żywotność klawiszy na najwyższym poziomie - niezbędnym do odniesienia sukcesu w najbardziej wymagających tytułach.
 
Klawiatury to nie jedyne akcesorium, które jest niezbędne do komfortowego grania. Istotne są również m.in. myszki gamingowe wraz z podkładkami czy odpowiednie słuchawki dla graczy. Zamiast szukać i kupować każdą z tych rzeczy osobno wybierz gotowe zestawy, które również znajdują się w ofercie Tech-Town.pl, aby podnieść swoją grę na wyższy poziom.

Klawiatury i zestawy gamingowe ilość produktów w kategorii: 39

Pokazano 1-24 z 39 pozycji

Aktywne filtry

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: